...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një revistë per të bërë një artikull

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Një revistë per të bërë një artikull   Mon Jun 08, 2009 4:24 pm

Një revistë per të bërë një artikull se si e vlerësojnë shqiptarët një femër, duhej të merrte në intervistë meshkuj nga qytete të ndryshme të Shqipërisë.
Në fillim pyetën shkodranin.
Ai thote: Femra asht sikur karajfili, i mer er sa asht i freskët e kur i del era e hedh!
Pastaj korçarin: Femra është si puna mandolinës tha ai, bën muzikë me të sa është e re... e kur i prishen telat merre hidhe se nuk bën më.
Pyeten më pas durrsakun: Femra osht si deti mer' plak, kur o verë, o deti qetë... ke qejf me nejt me te... kur vjen dimri bohet i egër ma mir largohu!
Pytën kavajsin: Ç'a thojn kta e lal, jo e lal ku ka si femna... femna o' si pllaka gramafonit, e nigjove nga i anë mir, kur mërzitesh e kthe ka ana tjetër!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Një revistë per të bërë një artikull
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: