...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një njeri udhëtoj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Një njeri udhëtoj   Mon Jun 08, 2009 4:26 pm

Një njeri udhëtoj për në pushime në Spanjë dhe shkoj në një restaurant në Madrid të hajë një drekë të vonë. Ai e porositi specialitetin e shtëpisë dhe pas pak i erdhi një pjatë me patate, kokrra misri dhe dy artikuj tjerë në mes të pjatës.
- Ç’janë këto, - pyeti me kureshtje mysafiri?
- Janë ”Cojones” senor, - u përgjigj kamarieri.
- Çka janë ”Cojones”, - pyeti mysafiri?
- ”Cojones” janë testise të demit i cili humbi në arenë këtë pasdite.
Në fillim mysafiri mbeti i habitur nga ajo që i kishin servuar, por meqë ishte në vizitë në Spanjë vendosi ta provonte këtë “specialitet” lokal. Për habinë e tij të madhe, ky specialitet ishte i mrekullueshëm. Në të vërtetë ishte aq i mirë saqë ai vendosi të vijë prapë nesër mbrëma në të njëjtin restaurant dhe të porosisë të njëjtin ushqim, si një ditë më parë.
Pasi kishte ngrënë, mysafiri e thirri kamarierin të paguajë për ushqimin dhe i tha:
- Këtë herë specialiteti ishte edhe më i mirë por shujta ishte më e vogël.
- Senor, that kamarieri, demi nuk është gjithmonë humbës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Një njeri udhëtoj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: