...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 U zgjova në mëngjes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: U zgjova në mëngjes   Mon Jun 08, 2009 4:28 pm

+
----
-U zgjova në mëngjes ditën kur i mbusha të 16-tat (huauhauahhuhah...-fore ). Nuk ndjehesha edhe aq mirë, mirëpo shpresoja që bashkëshortja do të ma urojë ditëlindjen.. Që dëshprimi të jetë edhe më i madh ajo as mirëmëngjes nuk më tha.
Pranë tryezës së mëngjesit as fëmijët nuk folën me mua. Kur shkova në punë sekretaresha ime ma uroj ditëlindjen! U ndjeva shumë i gëzuar sepse ajo ishte e vetmja prej kolegëve që e i ra ndërmend për këtë.
Rreth kohës së drekës sekretaresha më tha: ,,Ndoshta do të ishte mirë të dalim e të hamë drekë së bashku?’’
Unë u përgjigja se kjo do të ishte ishte kënaqësia më e madhe për mua, kështuqë ne shkuam të hamë drekë dhe të pijmë nga një gotë.
Duke u kthyer nga dreka ajo më tha: ,,në të vërtetë, pse të kthehemi prapë në punë në këtë ditë kaq të bukur?’’ – dhe propozoj që, në vend se të kthehemi në punë, më mirë të shkojmë në banesën e saj.
Pasiqë më solli një pije në banesën e saj, ajo më tha: ,,a pajtohesh të shkoj të vesh diçka më relaksuese?’’ Unë u përgjigja ,,edhe po pyet!” dhe mendoja në vetëvehte se ky do të jetë një përjetim i veçantë. Ajo shkoj në dhomën e fjetjes dhe pas një çasti doli nga dhoma e fjetjes me një tortë të madhe, e pas saj bashkëshortja ime, fëmijët e mij, shefi im dhe të gjithë kolegët e mij.
Kurse unë i shtrirë në kauç, si një idiot, krejt lakuriq...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
U zgjova në mëngjes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: