...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje kamarier punon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Nje kamarier punon   Mon Jun 08, 2009 4:28 pm

Nje kamarier punon ne nje kafiteri mire po aty pun hiq!!! edhe shefi i nervozuar ka pe sheh kamarierin ulur edhe pi thot: shiqo une pe shoh qe pun nuk ka mire po ti paramendoje sikur ka myshteri edhe ndroi tabakat e cigares ndroi pelhurat e tavolinave laj filxhant paramndo sikur ka njerz plot mir kamarieri po vazhdon ashtu mirpo nje dit kamarieri i besdisur nga kjo pun kot nje dit ka po hyn shefi ne derr ki pe gjun me tabak ne kok edhe edhe shefi i nervozuar thot kush me gjuajti, Kamarieri: nuk dij une shef, Shefi: si nuk din ktu nuk ka njerez tjer, Kamrieri: shef paramedo sikur ka njerz plot..... huahuahahhahahuu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje kamarier punon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: