...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -Një aeroplan kalon në një stuhi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: -Një aeroplan kalon në një stuhi   Mon Jun 08, 2009 4:33 pm

+
----
-Një aeroplan kalon në një stuhi dhe të gjithë njerëzit tremben. Një grua a humb fare dhe ngrihet nga karrika duke bërtitur:
- Nuk dua te vdes , jam tepër e re për të vdekur. Edhe nëqoftëse duhet të vdes tani momentet e fundit të jetës sime i dua të bukura. Kam gjithë ato kohë që shkoj me meshkuj dhe asnjë nuk më ka bërë të ndihem tamam si grua. A ka ndonjë njeri këtu që do të më bëjë të ndihem si grua për herë të fundit?
Të gjithë njerëzit ishin shtangur kur nga fundi del një zë :
Të bëj unë të ndihesh si grua.
Të gjithë kthejnë kokat dhe shikojnë nga fundi ku ngritet një mashkull shumë i bukur. I gjatë, i hollë me flokët të zeza. dhe sytë ngjyrë qielli. Ndërsa ecën drejt gruas ai fillon të zbërdhejë këmishën dhe me ngadalësi heq komcat një nga një. I afrohet gruas që po dridhej. Në krahërorin e tij dukeshin muskujt e tendosur. Tashmë ai e kishte hequr këmishën dhe e mbante në dorë. I ofrohet gruas dhe i zgjat dorën pastaj i pëshpëritë në vesh.
- Hekurose këtë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
-Një aeroplan kalon në një stuhi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Kërce tek: