...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin Empty
MesazhTitulli: Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin   Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 5:14 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, pret të fitojë shumë trofe me ekipin anglez nën drejtimin e trajnerit Rafa Benitez.

25-vjeçari spanjoll muajin e kaluar arriti marrëveshje për të vazhduar me klubin anglez deri në vitin 2014.

“Nuk ka ndonjë vend tjetër në Evropë, ku do të doja të isha. Besoj se jemi para arritjes së diçka të veçantë dhe për këtë jam i kënaqur që jam besnik ndaj klubit”, ka thënë Torres.

“Pres shumë trofe për Liverpoolin në vitet që vijnë. Menaxheri e di se çfarë dëshiron dhe cilat pjesë duhet të përmirësohen për sezonin e ardhshëm dhe çka do të që do të vendosë, ne e dimë se ai do të marrë vendimin e duhur, pasi të gjithë kanë besim të plotë në të”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Torres: Pres shumë trofe me Liverpoolin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Torres: Pres shumë trofe me Liverpooli
» Walcott: Sezonin e ardhshëm duam trofe
» Torres: Jam i lumtur në Liverpool
» fernando torres wallpaper
» Samsung – dy herë më shumë laptopë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: