...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil   Mon Jun 08, 2009 5:17 pm

Arsenal raportohet se është në biseda të avancuara për të marrë shërbimet e yllit të ri të Werder Bremen, Mesut Ozil.

Siç shkruan gazeta gjermane Bild, topçinjtë kanë bërë një progres të dukshëm në negociata me klubin gjerman, për të angazhuar mesfushorin 20-vjeçar turk.

Përveç Arsenalit, të interesuar për Ozil raportohet se janë edhe Manchester City dhe Juventus.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arsenali afër angazhimit të Mesut Ozil
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: