...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ribery: Moti i keq përjashton transferimin në Angli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ribery: Moti i keq përjashton transferimin në Angli   Mon Jun 08, 2009 5:20 pm

Ylli i Bayern Munichut, Frank Ribery, thotë se klima në Angli është një faktorë që e ndalon atë të transferohet në Premier League.

Mesfushori i talentuar francez është cak i një numri të madh të ekipeve angleze dhe spanjolle dhe mund të largohet nga Allianz Arena këtë verë, pavarësisht se drejtuesit e Bayernit janë kategorik të mos e lëshojnë atë.

“Sinqerisht, nuk e di, por është një pyetje të cilën ia bëj vetes shpesh së fundi. Do të shoh se si do të evoluojë situata. Nuk është lehtë. Jam i lumtur në Bayern. Në Angli nuk do të zhvendosesha, pasi atje është mot i njëjtë si në Gjermani”, ka thënë Ribery.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ribery: Moti i keq përjashton transferimin në Angli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: