...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Fulham i interesuar për Nistelrooy

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Edhe Fulham i interesuar për Nistelrooy   Mon Jun 08, 2009 5:22 pm

Fulham do t’i bëjë konkurrencë Tottenhamit në kërkim të shërbimeve të sulmuesit të Real Madrid, Ruud van Nistelrooy.

People shkruan se ish-golashënuesit të Manchester United, i është thënë se ai mund të shkojë edhe për gjysmën e çmimit, derisa Reali është duke përfunduar nënshkrimin me yllin e Milanit, Kaka.

Van Nistelrooy ka munguar një kohë të gjatë, që nga nëntori i vitit të kaluar, për shkak të lëndimit në gju, por pritet të jetë i gatshëm për sezonin e ri.

Krahas Tottenhamit, së fundi raportohet se edhe Fulhami po ashtu është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesin holandez, i cili ka kaluar tri vite në Spanjë, pas pesë viteve të suksesshme në Old Trafford.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe Fulham i interesuar për Nistelrooy
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: