...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks
...:::Mesohu-Ks:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
Drilchoo.Hack


Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 29

Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio Empty
MesazhTitulli: Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio   Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 5:27 pm

Siç edhe u paralajmërua, trajneri i Lazios, Delio Rossi, në konferencën e shtypit sot ka pohuar se sezonin e ardhshëm nuk do ta drejtojë ekipin romak.

Në një intervistë për mediat italiane gjatë vikendit, Delio Rossi paralajmëroi se nuk do të jetë pjesë e Lazios në sezonin e ardhshëm. Sot trajneri italian pohoi edhe zyrtarisht se do të largohet nga klubi pas katër vitesh.

“Për mua është vështirë të them se nuk do të vazhdoj me Lazion pas katër vitesh të kaluara në klub. Ky nuk është një vendim i lehtë, një kohë të gjatë kam menduar për këtë, por kuptova se më nuk jam pjesë e projektit të klubit”, ka thënë Rossi.

“Fitova Kupën e Italisë para një stadiumi të mbushur dhe njerëz të gatshëm për festë. Më vjen keq që nuk do të jem pjesë e Superkupës”, ka shtuar mes tjerash italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zyrtare: Rossi largohet nga Lazio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Toure i vendosur të largohet nga Arsenali
» Terry nuk do të largohet kurrë nga Chelsea
» Zarate mbetet te Lazio
» Lotito mirëpret Nedvedin te Lazio
» Lazio pranon kërkesën e Ledesmas për largim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: