...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Oweni preferon Aston Villan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Oweni preferon Aston Villan   Mon Jun 08, 2009 5:28 pm

Mediat angleze shkruajnë se sulmuesi i Newcastle United, Michael Owen, dëshiron t’i bashkohet Aston Villas.

Sipas People, Owen do t’ia kthejë shpinën Evertonit, që ka shprehur interesim për shërbimet e anglezit, dhe do t’i bashkohet ish-partnerit të tij të Liverpoolit, Emile Heskey, në Aston Villa.

29-vjeçari do të refuzojë shansin për të nënshkruar me Evertonin, për shkak të së kaluarës së tij në klubin rival të qytetit, Liverpool.

“Michael është plotësisht i vetëdijshëm për interesimin e Evertonit. Por ai ka bërë emër me Liverpoolin dhe t’u bashkohet rivalëve është diçka e parehatshme”, ka thënë burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Oweni preferon Aston Villan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: