...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roma interesohet edhe për Pavlyuchenkon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Roma interesohet edhe për Pavlyuchenkon   Mon Jun 08, 2009 5:30 pm

Roma është duke planifikuar të bëjë ofertë për sulmuesin rus të Tottenhamit, Roman Pavlyuchenko.

Siç shkruan “Il Messaggero”, trajneri i Romës, Luciano Spalletti, e ka ndjekur rusin që kur ai luante për Spartak Moskën dhe do të provojë shansin për ta angazhuar atë këtë verë.

Spalletti raportohet se ka edhe mbështetjen e presidentes së Romës, Rosella Sensi, për shërbimet e sulmuesit të Tottenhamit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Roma interesohet edhe për Pavlyuchenkon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: