...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 250.000 dollarë për programuesin më të mirë të Androidit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: 250.000 dollarë për programuesin më të mirë të Androidit   Mon Jun 08, 2009 5:34 pmEhh, pse nuk mësonim kur duhej. Tani mund ta zgjedhim vetëm ndonjërën nga aplikacionet e kryera nga tjerët …
Google ka nisur ADC2 apo Android Developer Challenge 2, që është gara e dytë për aplikacionet më së miri të përpunuara në platformën e kësaj kompanie, atë Android.

Aplikacionet mund të paraqiten në njërën nga dhjetë kategoritë (Education/Reference, Games: Casual/Puzzle, Games: Arcade/Action, Social Networking, Lifestyle, Productivity/Tools, Media, Entertainment, Travel, Misc, derisa shpërblehen tri më të mirat në secilën kategori në përgjithësi.

Të gjithë të interesuarit mund të paraqiten, derisa afati për paraqitjen e aplikacioneve të tyre është deri në muajin gusht, derisa vendimi përfundimtar për fituesin shpallet gjatë muajit nëntor të këtij viti.

Për më shumë detaje në lidhje me garën Android Developer Challenge 2
Ehh, pse nuk mësonim kur duhej. Tani mund ta zgjedhim vetëm ndonjërën nga aplikacionet e kryera nga tjerët …
Google ka nisur ADC2 apo Android Developer Challenge 2, që është gara e dytë për aplikacionet më së miri të përpunuara në platformën e kësaj kompanie, atë Android.

Aplikacionet mund të paraqiten në njërën nga dhjetë kategoritë (Education/Reference, Games: Casual/Puzzle, Games: Arcade/Action, Social Networking, Lifestyle, Productivity/Tools, Media, Entertainment, Travel, Misc, derisa shpërblehen tri më të mirat në secilën kategori në përgjithësi.

Të gjithë të interesuarit mund të paraqiten, derisa afati për paraqitjen e aplikacioneve të tyre është deri në muajin gusht, derisa vendimi përfundimtar për fituesin shpallet gjatë muajit nëntor të këtij viti.

Për më shumë detaje në lidhje me garën Android Developer Challenge 2
Ehh, pse nuk mësonim kur duhej. Tani mund ta zgjedhim vetëm ndonjërën nga aplikacionet e kryera nga tjerët …
Google ka nisur ADC2 apo Android Developer Challenge 2, që është gara e dytë për aplikacionet më së miri të përpunuara në platformën e kësaj kompanie, atë Android.

Aplikacionet mund të paraqiten në njërën nga dhjetë kategoritë (Education/Reference, Games: Casual/Puzzle, Games: Arcade/Action, Social Networking, Lifestyle, Productivity/Tools, Media, Entertainment, Travel, Misc, derisa shpërblehen tri më të mirat në secilën kategori në përgjithësi.

Të gjithë të interesuarit mund të paraqiten, derisa afati për paraqitjen e aplikacioneve të tyre është deri në muajin gusht, derisa vendimi përfundimtar për fituesin shpallet gjatë muajit nëntor të këtij viti.

Për më shumë detaje në lidhje me garën Android Developer Challenge 2
http://code.google.com/android/adc/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
250.000 dollarë për programuesin më të mirë të Androidit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: