...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 mario 4 ever

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: mario 4 ever   Mon Jun 08, 2009 9:07 pm

Mario Forever is a very good remake of the venerable classic game -- Super Mario. Once again you strap on your wrench and hardhat and guide the chubby plumber through many skillfully made levels. The diversity of the levels is very impressive. You will have to get through levels ranging from underwater caverns to levels filled with hot lava. Version 4 includes many updates, enhancements, and bug fixes. In new version you?ll find a level editor and new hidden map in save selector area. Mario Worker as level editor.

Graphics layers in world 1, 2, 3, 4, 5, and save room fixed. I?ve fixed Collision checking for enemies in Human Labolatory World. New hidden map in save game room The Lost Map. Collision checking for Kuppa Troopa shell have been changed a little. A space key (skip level) from stage 7-4 have been removed. Non-material blocks in stage 1-1 have been fixed.

Note: At the end of the setup program, this download includes the Mario Forever toolbar. The toolbar does not have to be installed to run the game.

Size : 22 MB

DOWNLOAD LINK

Code:
rapidshare.com Mario.Forever4.15.rar
OR
easy-share.com Mario.Forever4.15.rar
OR
http://www.enterupload.com/f84rtk89aqhg/Mario.Forever4.15.rar.html
OR
uploading.com Mario.Forever4.15.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
mario 4 ever
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: