...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nuclear Ball

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nuclear Ball   Mon Jun 08, 2009 9:18 pm

Nuclear Ball


Cito:
Prepare to smash your way through a wild and crazy game! Break blocks, pick up power ups and keep the ball in the field until all the bricks are destroyed! This explosive brick-buster has 100 amazing 3D levels and tons of powerful weapons for you! The tremendous music and effects will keep you playing for hours on end! So get ready for one fun bio-hazard with Nuclear Ball! System Requirements: OS: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Me, Windows Vista Memory: 128 MB CPU: P600 Video: 16MB Video Card

Kodi:
rapidshare.com www.smforum.net---nuclear_ball.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nuclear Ball
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: