...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TimeShift - -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: TimeShift - -   Mon Jun 08, 2009 9:37 pm

+
----
-MINIMUM
Intel Pentium 4 or AMD 2.0GHz Processor
1GB RAM
8.0GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
128MB Nvidiaa GeForce 6600/ATI Radeon X700 Video Card
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
8X DVD-ROM Drive


RECOMMENDED
Intel Core 2 Duo E6400 or AMD Athlon 64 X2 4200 Processor
2GB RAM
8.0GB Hard Disk Space
DirectX 9.0c
256MB Nvidia GeForce 8600 GTS Video Card
Sound Blaster X-Fi Compatible Sound Card

password :
peke23c

Download :

mediafire.com ?kzidxhjolco
mediafire.com ?tjjjyuceolz
mediafire.com ?nvsxtccixor
mediafire.com ?ybopeqgscy1
mediafire.com ?yej7zb5oy15
mediafire.com ?gciag1mz1rq
mediafire.com ?6le99fu9z8k
mediafire.com ?ydrr0t19utn
mediafire.com ?zmzvhsg3svl
mediafire.com ?xnmq6qrbrjx
mediafire.com ?nonq5fkz1q1
mediafire.com ?9zkcryt59r2
mediafire.com ?o0wmka2ykis
mediafire.com ?ximsg2gjmqw
mediafire.com ?x2asywjwvu3
mediafire.com ?yvqa04vjeaq
mediafire.com ?s5j1uynqbm2
mediafire.com ?mk79hms9f5c
mediafire.com ?3bjwmvlwd3e
mediafire.com ?5ny8qsvpwyl
mediafire.com ?qrizlxkibkj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
TimeShift - -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: