...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Street Fighter 2008 - The Balance Edition

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Street Fighter 2008 - The Balance Edition   Mon Jun 08, 2009 9:40 pm

Description:

System requirements:
Operating system: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium III 1 GHz
Memory: 518 MB
Video: 16 MB
Audiokarta: compatible with DirectX 9.0c
Free space: 800MB

Description:
46 characters from Street Fighter Alpha 2-3, Street Fighter 2nd-3rd Strike.
45 carcass sound tracks.
The full balance of the sound.
Set levels comprises 88 stages - Street Fighter Alpha 2-3, Street Fighter 2nd-3rd Strike, Mortol Combat.
Changed the geometry, which allows the game to feel the original Street Fighter.
Optimal razrishenie 1024×768 with 32bitah.
The connection of all types of Game PAD’ov.
There are no problems with the withdrawal of the game on TV.

Upgrading Games: [30.12.08]
The game is based on Street Fighter Alpha 3 and Street Fighter 3rd Strike (2 in 1).
Fully balanced life, power, attack, defence.
Characters are balanced with each other in strength.
Removed chiterskie characters themselves Chita

Size: 398336KB


Kodi:
easy-share.com/1903650111...tion.part1.rar
easy-share.com/1903650316...tion.part2.rar
easy-share.com/1903650409...tion.part3.rar
easy-share.com/1903650519...tion.part4.rar
easy-share.com/1903650535...tion.part5.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Street Fighter 2008 - The Balance Edition
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: