...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [RS.com] Putt Mania

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: [RS.com] Putt Mania   Mon Jun 08, 2009 9:44 pm

Site Owner
Posts: 60 Putt Mania is an arcade-style miniature golf game that builds upon classic game play with innovative ideas. At the core of the game is an innovative shot mechanic that favors strategy and calculated risk over timing and luck. By visualizing shots for the player as they setup for a shot, it makes the easy shots simple and puts the outrageous within reach.

Putt Mania supports up to four players in three distinct game types: normal, skins, and closest to the hole in single shot. It includes over ninety custom-built holes and supports an intuitive in-game editor for building custom courses. In addition to the classic windmills and loops, players will find a dizzying combination of new objects - swinging hammers, rolling balls, teleporters, jump pads, and turbo boosts, to name just a few.

Format: Software
Version: 1.0
Date: Oct 2006
License: Free to try
System Req: Windows 98/Me/2000/XP
Size: 23 MB

Kodi:
rapidshare.com Putt_Mania_1.0_by_alien.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
[RS.com] Putt Mania
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: