...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tabela e Premiere League

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Tabela e Premiere League   Tue Jun 09, 2009 11:57 am

+
----
-Premierliga
P. Ekipi L F B H + - D Pk
1 Man. United 38 28 6 4 68 24 44 90
2 Liverpool 38 25 11 2 77 27 50 86
3 Chelsea 38 25 8 5 68 24 44 83
4 Arsenal 38 20 12 6 68 37 31 72
5 Everton 38 17 12 9 55 37 18 63
6 Aston Villa 38 17 11 10 54 48 6 62
7 Fulham 38 14 11 13 39 34 5 53
8 Tottenham 38 14 9 15 45 45 0 51
9 West Ham 38 14 9 15 42 45 -3 51
10 Man. City 38 15 5 18 58 50 8 50
11 Wigan A. 38 12 9 17 34 45 -11 45
12 Stoke City 38 12 9 17 38 55 -17 45
13 Bolton W. 38 11 8 19 41 53 -12 41
14 Portsmouth 38 10 11 17 38 57 -19 41
15 Blackburn 38 10 11 17 40 60 -20 41
16 Sunderland 38 9 9 20 34 54 -20 36
17 Hull City 38 8 11 19 39 64 -25 35
18 Newcastle 38 7 13 18 40 59 -19 34
19 Middlesbr. 38 7 11 20 28 57 -29 32
20 West Brom. 38 8 8 22 36 67 -31 32
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tabela e Premiere League
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: