...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea përgatit 30 milionë euro për Pirlon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Chelsea përgatit 30 milionë euro për Pirlon   Tue Jun 09, 2009 11:57 am

Andrea Pirlo është favoriti kryesor i trajnerit të ri të
Chelseat, Carlo Ancelotti, i cili dëshiron që mesfushori italian ta
veshë fanellën e Bluve.

Sipas gsvs.it, Chelsea ka
bërë gati 30 milionë euro për të fituar shërbimet e mesfushorit kryesor
të Milanit, ndërsa lojtarit do t’i ofrohet një kontratë katërvjeçare me
pagë vjetore prej 6.5 milionë eurosh.

Këto janë shifra të cilat do ta joshnin cilindo lojtar, sidomos në
moshë 30-vjeçare, siç është Pirlo, duke ia dhënë mundësinë që ta
sigurojë kontratën e fundit të gjatë para se t’i japë fund karrierës së
tij.

Nga ana tjetër, Milani nuk dëshiron të humbë edhe një lojtar tjetër të
rëndësishëm, porse shuma prej 30 milionë eurosh është e parefuzueshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Chelsea përgatit 30 milionë euro për Pirlon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: