...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aguero dëshiron të luajë me Messin në Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Aguero dëshiron të luajë me Messin në Barcelona   Tue Jun 09, 2009 11:58 am

Lojtari i Atletico Madridit, Sergio Aguero, thotë se atij i
pëlqen ideja të luajtë në Barcelona krahas Lionel Messi, por për të
realizuar këtë duhet që të dyja klubet të arrijnë marrëveshje.

Argjentinasi
21-vjeçar një kohë të gjatë është lidhur me një largim nga Atletico
Madrid, edhe pse gjithmonë ka thënë se është i lumtur në klubin aktual.

“Messi të më marrë në Barcelona? Po, shpresoj se Messi do të mund të
marrë në Barcelona, por për këtë punë duhet të vendosin liderët e dy
klubeve”, ka thënë Aguero për gazetën argjentinase Clarin.

Aguero po ashtu ka thënë se ai nuk do të pranonte të kalojë te rivali i
qytetit, Real Madrid, pasi kjo do të ishte mosrespekt për Atleticon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aguero dëshiron të luajë me Messin në Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: