...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 United sërish lidhet me transferim të Benzema

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: United sërish lidhet me transferim të Benzema   Tue Jun 09, 2009 11:59 am

Mediat franceze shkruajnë se kampioni i Anglisë, Manchester
United, është i gatshëm të harxhojë 30 milionë funte për të marrë
shërbimet e sulmuesit të Lyonit, Karim Benzema.

United ende
nuk e di nëse do të arrijë të mbajë Carlos Tevez në Old Trafford, dhe
është duke u përgatitur të gjejë zëvendësim nëse argjentinasi largohet.

Tevez është afër fundit të huazimit të tij dyvjeçar dhe United nuk
dëshiron të paguajë shumën e caktuar sipas marrëveshjes për të bërë të
përhershëm transferimin.

Për sulmuesin argjentinas të interesuar janë edhe Manchester City,
Liverpooli dhe Chelsea, në mesin e klubeve angleze. Për këtë arsye, Sir
Alex Ferguson ka një plan rezervë për të angazhuar sulmuesin francez,
Karim Benzema.

Francezi llogaritet si një prej talenteve më të mirë evropian dhe është cak i shumë klubeve të mëdha.

Sipas Le Parisien, Ferguson është i gatshëm të humbë 30 milionë funte
(rreth 35 milionë euro) për të marrë në radhët e veta francezin
21-vjeçar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
United sërish lidhet me transferim të Benzema
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: