...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Napoli në garë për Cassanon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Napoli në garë për Cassanon   Tue Jun 09, 2009 12:02 pm

Sulmuesi i Sampdorias, Antonio Cassano, i cili kërkohet nga Juventusi dhe Interi, së fundmi ka nxitur interesimin Napolit.

Edhe
pse mendohet se sulmuesi italian nuk do të largohet nga skuadra
gjenovase, megjithatë konsiderohet se skuadra të shumta do të tentojnë
transferimin tij gjatë këtij afati kalimtar.

Nëse Ezequiel Lavezzi largohet nga Napoli, atëherë napolitanët do të
jenë më të vendosur në kërkimin e tyre për ta blerë ish-sulmuesin e
Romës, dhe e njëjta gjë pritet të ndodhë edhe me Interin, nëse largohet
sulmuesi kryesor i skuadrës, Zlatan Ibrahimovic.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Napoli në garë për Cassanon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: