...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shtyhet takimi për Trezeguet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Shtyhet takimi për Trezeguet   Tue Jun 09, 2009 12:02 pm

Takimi i planifikuar të mbahej ndërmjet Antonio Caliendos,
agjentit të sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, dhe drejtorit
sportiv të Bianconerëve, Alessio Secco, është shtyrë.

Dy
palët është dashur të takoheshin për të biseduar në lidhje me të
ardhmen e sulmuesit francez, mirëpo për shkak të prezantimit të
trajnerit të ri, Ciro Ferrara, i cili nënshkroi kontratë të re me
Juventusin, ky takim është shtyrë.

“Takimi me Alessio Seccon është shtyrë për shkak të prezantimit të Ciro
Ferraras”, ka thënë Caliendo për Datasport.it, i cili ka shtuar se nëse
drejtuesit e skuadrës dëshirojnë ta mbajnë klientin e tij, atëherë ata
duhet të dinë çfarë të bëjnë për ta mbajtur atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shtyhet takimi për Trezeguet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: