...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diarra: Do të qëndroj te Real

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Diarra: Do të qëndroj te Real   Tue Jun 09, 2009 12:03 pm

Edhe pse ka munguar gjatë gjithë sezonit të kaluar për shkak të
lëndimit, mesfushori i Real Madridit, Mahamadou Diarra, thotë se ai nuk
do të largohet nga Bernabeu.

“Jam i gatshëm për ta filluar sezonin e ri. Dua t’i dëshmoj trajnerit të ri se mund të jem i dobishëm për skuadrën”.

“Në media ka shumë spekulime, mirëpo askush nga klubi nuk më ka thënë se nuk jam i nevojshëm për sezonin e ardhshëm”.

“Gjërat po shkojnë mirë (me rikuperimin) dhe unë jam optimist që kur të
fillojnë ndeshjet para-sezonale do të jem në gjendje të stërvitem me
bashkëlojtarët e mi”.

“Nëse vijnë të gjithë lojtarët për të cilët flitet, do të jetë
sensacionale të luash këtu, edhe pse do të jetë vështirë për të fituar
vend në formacionin bazë”, ka thënë Diarra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Diarra: Do të qëndroj te Real
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: