...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 me fitu pare vetem me nje klikim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: me fitu pare vetem me nje klikim   Sun Apr 26, 2009 8:48 pm

Pra Un E Preferoj Webin : bux.to

GjithashTuu DuheT Te Keni : PAYPAL

Tek Referal MOS E Prekni Hiq edhe Tani Hym :

WIEW ADS

Pastaj : i kemi ADS-At AtY Jan Disa Website

edhe Vazhdoon Prap me Te Njejten Procedur

Kur i Bejm : 10 € shKojm CashOut

edhe I DerGojm ParaT Ne PaYPal Tendin FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT="

Me PaYPal Mundeni te Bleni : Weba , Domaina eTj..Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
me fitu pare vetem me nje klikim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: