...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program   Tue Jun 09, 2009 12:15 pm

je menyre e cila i bllkon faqet qe te mos hapen ne kompjuterin tuaj..
tani mund ti ruani femijet nga xxx faqet ose ti bllokoni faqet qe j si pelqeni.

Shkojm : Hapim local disk C shkoj " windows/system32/drivers/etc/hosts "

Edhe Ket fajl hosts e hapim me notepad dhe nen "127.0.0.1 localhost"
e shkruani | 127.0.0.2 http://www.xxxfaqja.com | dhe e bani save

Edhe mandej shkoni e provoni a ju hapet Web Faqja !!

A-nqofse Doni Tjera web Site Me Blocku njejt shkoni | 127.0.0.2 http://vetem e indroshijn emrin qish osht webi.com |
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ndalo web faqet Ne Compjuterin Tuaj Pa Program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: