...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 lsho kameren dikujt tjeter pa ja bo acceppt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: lsho kameren dikujt tjeter pa ja bo acceppt   Tue Jun 09, 2009 12:15 pm

me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept e downloadojm icq ..

sherben me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept edhe se din qi pe kqyr bile ti e she kejt qa bon aii

aiit me te mira


Qe Linku : http://images.google.com/imgres?imgu...%3Dsq%26um%3D1

Per Ta Downloaduar Klikoni aty ku lexon : CLICK HERE IF IT DOES NOT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
lsho kameren dikujt tjeter pa ja bo acceppt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: