...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Së shpejti muzikë pa pagesë për shkarkim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Së shpejti muzikë pa pagesë për shkarkim   Tue Jun 09, 2009 1:33 pmNë internet së shpejti do të paraqitet një faqe e re për shkarkimin e dosjeve muzikore "Beezik".

Bëhet fjalë për një faqe e cila do të mundësoj shkarkimin e dosjeve muzikore pa pagesë duke marrë poenë për të blerë në internet me çmime më të lira, kanë njoftuar mediat elektronike franceze.

Të gjitha dosjet muzikore, shkarkimi i të cilave do të financohen nga reklamat, do të kanë mbrojtjen DRM (Digital Rights Management) me të cilën numri i kopjeve do të kufizohet në pesë, pas së cilës duhet t’i qasen sërish për të marrë dosjet. Megjithatë, ka paralajmërime se gjatë shkarkimit të këngës do të duhet të shikohet reklama në kohëzgjatje prej 10-15 sekondash, që nuk duket edhe aq ide e mirë.

Do të jetë e pamundësuar që dosjet të mund të incizohen në CD, kështu që ato vetëm do të mund të barten nga njëri kompjuter në tjetrin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Së shpejti muzikë pa pagesë për shkarkim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: