...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Acer në Android

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Acer në Android   Tue Jun 09, 2009 1:34 pmAcer është i pari në mesin e prodhuesve të mëdhenj të kompjuterëve i cili ka konfirmuar zyrtarisht se do të fillojë prodhimin e netbookëve të saj me sistemin operativ Android.

Në Acer kanë theksuar se edhe me fillimin e prodhimit të laptopëve të bazuar në sistemin Android megjithatë nuk do të ndërpresë ata të bazuar në sistemet operative Windows.

Informatat konkrete mbi datën e daljes në treg dhe çmimet e netbookëve të bazuar në Android nuk janë publikuar ende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Acer në Android
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: