...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Palm Pre zyrtarisht në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Palm Pre zyrtarisht në shitje   Tue Jun 09, 2009 1:35 pmNë Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka filluar shitja e telefonit të ri të mençur (smartphone) nga kompania Palm me çmim tanimë të njohur - 200 dollarë me kontratë dyvjetore.

Palm nëpërmes operatorit amerikan të telefonisë mobile Sprint ka filluar zyrtarisht me shitjen e telefonit të paralajmëruar shumë kohë më parë - Pre.

Karakteristikat harduerike të Palm Pre janë ekrani 3.1 inçësh të ndjeshëm në prekje me rezolucion prej 480 x 320 piksela, tastiera rrëshqitëse QWERTY, lidhje WiFi, USB, Bluetooth e HSDPA, fotoaparat me rezolucion prej tre megapikselash, konektor 3.5 milimetërsh për dëgjuese, 8 GB të memories së integruar, MMS dhe shumë gjëra tjera.

Ajo çka e bën celularin Pre më interesant është platforma krejtësisht e re softuerike, ajo webOS me pamje të bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Palm Pre zyrtarisht në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: