...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia N97 vjen këtë muaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Nokia N97 vjen këtë muaj   Tue Jun 09, 2009 1:44 pmNokia ka njoftuar zyrtarisht se telefoni i saj më i avancuar i mençur, N97, do të jetë në shitje në mbi 75 shtete gjatë këtij muaji.

Paralajmërimi zyrtar nga Nokia nuk përmend shtetet e veçanta, por bëhet fjalë për mbi 75 shtete, kështu që mund të shpresojmë se edhe në shtetin tonë të ri do të depërtojë disi.

Specifikat e këtij modeli të Nokias janë më të vërtetë mbresëlënëse. Bëhet fjalë për një telefon të mençur të bazuar në platformën Symbian S60 me ekran të ndjeshëm në prekje, me diagonale prej tre inçësh e gjysmë me rezolucion prej 640 x 360 piksela dhe fotoaparat prej pesë megapiksela.

Nga memoria, në të janë integruar 32 gigabajt me mundësi zgjerimi me anë të kartelave microSD deri në 16 GB, e sa i përket lidhjeve, në të janë Bluetooth 2.0, WLAN, GPRS e HSDPA, si dhe GPS e A-GPS për navigim.

www.nokia.com/press/n97
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nokia N97 vjen këtë muaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: