...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Publikojnë thirrjen për atentat ndaj Obamas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Publikojnë thirrjen për atentat ndaj Obamas   Tue Jun 09, 2009 2:02 pmNjë gazetë e vogël nga Pennsylvania “Warren Times Observer” ka kërkuar falje për shkak të publikimit të një shpallje e cila ka bërë thirrje për vrasjen e presidentit amerikan Barack Obama.

"Le të vazhdojë edhe Obama rrugën të cilën e kanë ndjekur Lincoln, Garfield, McKinley e Kennedy", ka shkruar në atë shpallje duke implikuar në atentatet në këta ish presidentë amerikanë.

Njëri prej botuesve të kësaj gazete, John Elchert, ka thënë se disa prej të punësuarve në njësinë e shpalljeve nuk kanë qenë në njohuri me lidhjen historike në mes të presidentëve të përmendur, shkruajnë mediet botërore.

Gazeta e cila del në 11 mijë kopje në ditë ia ka dorëzuar rastin policisë dhe shërbimeve sekrete të cilat tani do të duhej të hulumtojnë e zbulojnë kush e ka dashur atentatin në presidentin e parë afrikano-amerikan të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Publikojnë thirrjen për atentat ndaj Obamas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: