...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aksioni vazhdon: Virgjëresha në shitje mbetet pa blerësin e saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Aksioni vazhdon: Virgjëresha në shitje mbetet pa blerësin e saj   Tue Jun 09, 2009 2:03 pmStudentja Natalie Dylan megjithatë nuk do të shes virgjërinë e saj për 3.8 milionë dollarë sa ishte pajtuar me Romeon me xhepa të thellë.

Vajza njëzetvjeçare e cila fshihet prapa pseudonimit Natalie Dylan do të mbetet e virgjër. Edhe pse një biznesmen i pasur australian tanimë ka paguar shumën fillestare të pajtuar prej 250.000 dollarësh, në momentin e fundit ka hequr dorë, gruaja e tij megjithatë nuk e ka lejuar.

Për gazetën prestigjioze amerikane “New York Post” Natalie ka deklaruar se i kishte thënë “blerësit të virgjërisë” të moshës 38-vjeçare që “t’i kthehet terapisë bashkëshortore". Para disa ditësh ai ka kërkuar nga ajo t’ia kthej një të katërtën e milionit të paguar, në të cilën gjë studentja i ka thënë të mos mërzitet sepse do t’ia kthej.

Tani Dylan është kthyer sërish në treg, derisa ankandi për virgjërinë e saj vazhdon sërish.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aksioni vazhdon: Virgjëresha në shitje mbetet pa blerësin e saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: