...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vdes udhëtarja e fundit e Titanikut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vdes udhëtarja e fundit e Titanikut   Tue Jun 09, 2009 2:04 pm



Personi i vetëm që kishte mbijetuar fatkeqësinë e anijes së njohur Titanik, Milvina Dean, ka vdekur të dielën mbrëma në moshën 97 – vjeçare.

Milvina Dean, familja e së cilës kishte emigruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ishte foshnjë dy muajshe në Titanik, kur anija u fundos në vitin 1912.

Milvina kishte shpëtuar pasi e kishin mbështjellë në qese plastike.

Fatkeqësinë e kishin mbijetuar edhe nëna dhe vëllai i Milvinës, ndërsa babai i kishte vdekur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vdes udhëtarja e fundit e Titanikut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: