...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketri vjedh flamujt nga varrezat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ketri vjedh flamujt nga varrezat   Tue Jun 09, 2009 2:05 pmNjë ketër i gjindshëm ka vjedhur flamujt amerikanë nga varrezat në Port Huron të Michiganit dhe me ta ka bërë folenë e vet.

Me rastin e Ditës së përkujtimit për ushtarët e vdekur, vullnetarët në varrezat e mijëra veteranëve kanë lënë mijëra flamuj. Flamujt ishin të paprekur gjatë ceremonisë së mbajtur para disa ditësh.

Mirëpo, shpejt pas ceremonisë, punëtorët të cilët kryejnë punët në varreza kanë parë se një pjesë e mirë e flamujve ishin larguar nga mbajtësit e tyre të drurit të cilët ishin mbetur përtokë. Edhe pse dyshimet e para ishin në ndonjërën prej veprimeve anti-amerikane të radhës, enigma është zgjidhur vetvetiu.

Ketri ka dalë nga foleja e tij dhe para dëshmitarëve të shumtë ka marrë edhe flamuj tjerë dhe i ka dërguar në pemë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ketri vjedh flamujt nga varrezat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: