...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Këput penisin sepse nuk e lënë të martohet me atë që do

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Këput penisin sepse nuk e lënë të martohet me atë që do   Tue Jun 09, 2009 2:07 pmPasi që familja nuk i ka lejuar të martohet me vajzën e një klase më të ulët, 25-vjeçari egjiptian ka këputur penisin e tij, njofton policia e atjeshme.

Tentimin dyvjeçar për të bindur babanë që të martohet me vajzën që i pëlqen, mashkulli e ka përfunduar duke marrë thikën në dorë dhe duke prerë një pjesë të organit të tij gjenital, thuhet në raportin e policisë.

Familja e të riut rrjedh nga provinca jugore egjiptiane Qena, një nga më të varfrat dhe më konzervativet në Egjipt.

Pas këtij veprimi ai është dërguar në spital, por doktorët nuk kanë arritur t’ia qepin pjesën e këputur të penisit. Mashkulli ende është duke u rehabilituar nga lëndimi, ka thënë një burim anonim për agjencinë e lajmeve AP.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Këput penisin sepse nuk e lënë të martohet me atë që do
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: