...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Spidermani francez arrestohet në Australi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Spidermani francez arrestohet në Australi   Tue Jun 09, 2009 2:08 pmFrancezi Alain Robert i quajtur si Spiderman (Njeriu Merimangë), është ngjitur nëpër fasadën e një rrokaqielli në Sydney, e policia australiane e ka arrestuar me të zbritur, derisa kalimtarët e rastit e kanë përshëndetur me duartrokitje.

Policia kishte mbyllur rrugët të cilat drejtojnë kah sheshi Aurora, derisa Robert ngjitej, pa rripa mbrojtës apo litarë, nëpër ndërtesën 219 metra të lartë.

Aventuristi 46-vjeçar është i njohur për ngjitje të paligjshme nëpër ndërtesa të larta nëpër mbarë botën. Deri më tani francezi është ngjitur në mbi 80 rrokaqiej, derisa ka për qëllim t’ia tërheq vëmendjen publikut botëror për ngrohjen globale të planetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Spidermani francez arrestohet në Australi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: