...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PassWord Cracking XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: PassWord Cracking XP   Tue Jun 09, 2009 2:08 pm

Shembull: Kur Ta Dhezni PC Pastaj Mbrrini dEri Tek WELCOME
Dhe Tani Ju Kërkon PasswOrd


--->>Pastaj Kur Të Kërkon Password Edhe ne Qofte e din Mos e Shkruj
Vetem Provoje Me Ket TRICK
--->>Tani E shtyp: CTRL + ALT + DELETE " 2-3 Herë E Shtyp DEL"
Pastaj Të qelet Një Dritare Tjetër, Ku Aty Mundësh Me Shenu PASSWORD Edhe USER NAME
Tani: TeK USER NAME ShëNoni Administrator Ndërsa Te Passwordi asgjë e Lini Bosh Apo (Zbrazët)

--->>Dhe Tani Klikoni OK Dhe Menjëher KoMpjuteri Ju Hapet
Por Kur Hyni Nuk Ju Hapet PC Me User Të Juajin Por Me Një User Tjetër
Aty Nuk Ka Asgjë VetëM Recycle Bin Dhe Asgjë tjetër
--->>Tani Hyni START--->>CoNTROL PANEL--->>USER ACCOUNT
Dhe Te Ai Account i Cili Është Me PassWord e FShini, Klikoni Pastaj ReMove Password
--->>Pastaj Shkoni START--->>LOG OFF/SWTICH USER
Dhe Klikoni USER-in I Cili Ka Qen Me PassWord Dhe Hapet besoj Që e Keni Kuptuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PassWord Cracking XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: