...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike -   Tue Jun 09, 2009 2:11 pm

Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike -
-------------------------------------

Shkojmm . Hapim Notepad dhe e qesim kete code :

echo ipconfig/flushdns
ipconfig/flushdns
echo ip config/release
ipconfig/release
echo ipconfig/renew
ipconfig/renew
exit


edhe shkojm Save As.. emri.BAT

edhe e egzekutoni filen edhe ju ndrrohet

==========================================
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Me Ndrru IP-n Nese ke IP Dinamike -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: