...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Trick shume interesant !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Nje Trick shume interesant !   Tue Jun 09, 2009 2:18 pm

Në ketë tutorial do te mesoheni se si te krijoni nje file.bat ku aty mund te jepni disa komanda me te cilat saher qe te doni do te mundeni te ja ndrroni ip rrjetit tuaj ! Shpresoj qe do tju vij interesante Dhe pres commente per kete tutorial ! Mirupafshim ! Ju lutem qe mos te kopjoni tutorialin pa prezencen e Autorit !

Linku :
Kodi:

rapidshare.com ndrro-ip.zip.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bekaudi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Join date : 17/09/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Trick shume interesant !   Fri Nov 06, 2009 10:38 pm

error pe qet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
msn
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Join date : 05/03/2011

MesazhTitulli: Re: Nje Trick shume interesant !   Sat Mar 05, 2011 3:11 am

o vlla pokerkoj ndihm prej ju se umyta naper forume tu lyp ekekush spo di mem kallcu aka mundesi mem tregu si mundem me hi ne hi5 mi fshi footo edhe komentet pasin nuk me bon hiq spo di se qysh me ja bo ka mundesi mem ndihmu ju lutem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
msn
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Join date : 05/03/2011

MesazhTitulli: Re: Nje Trick shume interesant !   Sat Mar 05, 2011 3:13 am

o tropix amundesh te me ndhimosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje Trick shume interesant !   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje Trick shume interesant !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: