...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baned userat ridrejto tek nje faqe tjter.?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Baned userat ridrejto tek nje faqe tjter.?   Tue Jun 09, 2009 2:23 pm

Nese deshironi qe antarve qqe ja beni baned kur te futen prap ne forum te ridrejtohen me ndonje web faqe tjter ate here veproni si me posht :?

admincp < Styles & Templates <Menaxheri Stilit<emri i stilit <Redakto templamente ( e para asht) < header < ne fund shto


Cito:
<if condition="$bbuserinfo['usergroupid'] == 8">
<meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="0; url=http://www.tutoriale-al.org">
</if>

tek linku editoni siten tuaj dhe tek

['usergroupid'] == 8"> e kqyrni sa asht Usergrup id i Baned grades tek shumica asht 8 nese nuk keni ndryshuar ju ndonje gje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Baned userat ridrejto tek nje faqe tjter.?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: