...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Heki Reklamat Nga .TK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TRo0PiX
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 152
Join date : 21/04/2009

MesazhTitulli: Heki Reklamat Nga .TK   Tue Jun 09, 2009 2:41 pm

Hjeki reklamat nga .TK

Ketu kemi tri mundesi , te triat do tua tregoi :

1. DO te thote mu largu PoPup
2. Me menaxhu ne PoPup-in ( me hap aty nje faqe tonen)
3. PoPup mu largu pas nje kohe te caktuar...

Per te triat i keni CODET :
Keto code i vendosni ne HOME ne mes dhe

1.
if (window.top != window.self) { window.top.location=window.self }
2.
subwin = window.open("http://YourHost.com/YourAccount/PopupPage","subwindow","height=100,width=486");
3.
setup=& #39;toolbar=no,location=no,directories=no,status=n o,menubar=no,width=200,height=150' setup += 'scrollbars=no,resizable=no' pop = window.open ("","subwindow",setup) pop.document.write(''); pop.document.write(''); pop.document.write(''); pop.document.write('setTimeout('); pop.document.write('"self.close()'); pop.document.write(';",5000)'); pop.document.write('pop.document.write('

Dont forget to visit

'); pop.document.write('

Smart-Hack

'); pop.document.write('

For all your BannerKillers

'); pop.document.write('');


Hiqi reklamat nga 50 Megs.COm

Vendos codin ne mes te dhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Heki Reklamat Nga .TK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: