...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E ëma lidh me shirit ngjitës dashnorin e bijës së saj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: E ëma lidh me shirit ngjitës dashnorin e bijës së saj   Tue Jun 09, 2009 4:49 pmAutoritet policore të qytetit Adelanto të Kalifornisë kanë arrestuar një grua për kidnapim të supozuar dashnorit të bijës së saj.

Të martën zëdhënësja e sherifit lokal policor ka thënë se dy gra kanë shkuar të shtunën pasdite në shtëpinë e të riut dhe kanë tentuar ta lidhin me shirit ngjitës dhe ta transferojnë atë në Kaliforninë Veriore larg bijës së saj.

Viktima u ka thënë autoriteteve se gratë thanë se po e largonin atë nga bija 21-vjeçare e njërës prej tyre. Autoritetet kanë thënë se të dy gratë janë arrestuar nën dyshimin për kidnapim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
E ëma lidh me shirit ngjitës dashnorin e bijës së saj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: