...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Katërvjeçarja luan me krokodilë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Katërvjeçarja luan me krokodilë   Tue Jun 09, 2009 4:50 pmVogëlushja Margarita nga Saint Petersburgu i Rusisë ka katër vjet dhe ka miq shumë të pazakontë - krokodilët.
Qëkur ka qenë e vogël ka luajtur me krokodilë si miq të saj të parrezikshëm. Prindërit e saj mendoj se kjo gjë është krejt normale.

Babai i saj i trajnon krokodilët për cirk prandaj janë aq të butë. Ata ishin sjellë në familje para se Margarita të lindte.

Edhe kur ka qenë e vogël ajo ishte futur në kafaz me ta. Ende nuk i kanë shkaktuar ndonjë lëndim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Katërvjeçarja luan me krokodilë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: