...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I prishet martesa sepse duket si Clooney

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: I prishet martesa sepse duket si Clooney   Tue Jun 09, 2009 4:53 pmPronari i një restoranti në Bolton aq shumë i ngjan George Clooneyt sa që gruaja nuk ka mundur ta durojë këtë gjë më. Pas 14 vitesh martesë, Abdullahu prapë është beqar dhe është nisur drejt Hollywoodit.

Abdullah Simsek dikur e ka pasur një qebaptore, e sot është pronar i një restoranti spanjoll në qytetin anglez Bolton. Mirëpo këto janë detaje të vogla të tregimit të tij jetësor dhe aspak të përdorshme për ndonjë eksploatim medial.

Ajo për të cilën gjë Abdullah është vënë në qendër të vëmendjes është fakti se i ngjan aktorit hollivudian George Clooney. Madje aq tepër sa që gruaja nuk ka mundur t’i duroj shikimet nga femrat tjera drejt tij sa që e ka lënë.

Mirëpo, për Abdullahin nuk ka asnjë problem. Madje, e kanë pushtuar ëndrrat për t’ia mësyrë Hollywoodit dhe e ka dëshirë jetësore të takoj agjentin e Clooneyt dhe të bëhet i famshëm si imitues i këtij aktori me famë botërore.

Përveç ëndrrave aq të mëdha të cilat ia ka caktuar vetes, Abdullah shpreson se do të takoj edhe udhëheqësen televizive Lisa Snowdon e cila ia ngacmon trurin dhe e cila një kohë ka kaluar kohë me Clooneyn.

“Nuk më interesojnë paratë, nuk vrapoj pas tyre. Ajo pas të cilës vrapoj, është Lisa Snowdon”, ka thënë Abdullahu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
I prishet martesa sepse duket si Clooney
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: