...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meta ft Zizo këngë për LSI-në

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Meta ft Zizo këngë për LSI-në   Tue Jun 09, 2009 5:01 pmEdhe Kastro Zizo do të përfshihet në këtë fushatë parazgjedhore duke realizuar një këngë bashkë me udhëheqësin e LSI-së, Ilir Meta, me ç’rast pritet të realizojnë një këngë të fuqishme.

Aktualisht, ata janë duke dhënë disa ide se si të realizojnë një këngë të fortë që do t’i sfidojë këngët që iu kushtohen kundërshtarëve tjerë politikë.

Përkundër se fushata ka nisur për këngën do punohet në mënyrë intensive, që të jetë gati dhe të jetë bërë e njohur deri në atmosferën festive të mbylljes së fushatës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Meta ft Zizo këngë për LSI-në
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: