...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dolls mohojnë ndarjen (edhe një herë)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Dolls mohojnë ndarjen (edhe një herë)   Tue Jun 09, 2009 5:02 pmGrupi i vajzave Pussycat Dolls edhe një herë ka mohuar se është afër ndarjes, me Melody Thornton që kësaj here hedh poshtë spekulimet.

Vajzat që krijuan hitin “Don't Cha”, vazhdimisht janë shoqëruar nga lajmet se mes anëtareve të bendit kishte tension, pasi dy singlat e fundit të tyre dolën nën emrin Pussycat Dolls në bashkëpunim me Nicole Scherzinger.

Por Thornton ka mohuar se ka probleme në mesin e anëtareve të grupit dhe se ambiciet solistike të Scherzinger kanë ndikim negativ në pjesën tjetër.

“Nicole gjithmonë ka pasur gjëra shtesë për të bërë, ndryshe nga ne tjerat, por edhe ne kemi aspirata po ashtu. Definitivisht është një keqkuptim i madh se ne jemi armiqësore, dhe se jemi të lumtura vetëm për të qenë në grup”, ka thënë Thornton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dolls mohojnë ndarjen (edhe një herë)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: