...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Doherty arrestohet në aeroportin e Gjenevës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Doherty arrestohet në aeroportin e Gjenevës   Tue Jun 09, 2009 5:04 pmIsh-i dashuri i supermodeles Kate Moss, Pete Doherty, është arrestuar në aeroport në Zvicër, pasi është dyshuar se ka konsumuar drogë në tualetin e aeroplanit.

Anëtari i bendit Babyshambles fluturonte nga Londra për në Gjenevë gjatë të premtes, para koncertit të planifikuar këtë vend.

Por ekipi i aeroplanit të British Airways ishte shqetësuar pasi supozohet se ka gjetur yllin të rrëzuar në nevojtoren e aeroplanit. Ai besohet se kishte konsumuar drogë dhe pastaj ishte rikthyer në ulësen e tij.

Por stafi i aeroplanit raportohet se kishte lajmëruar policinë, kur më vonë në aeroplan ishte gjetur një gjilpërë.

Doherty, i cili ka luftuar me varësinë nga heroina dhe kokaina për më shumë se pesë vite, është arrestuar dhe marrë në pyetje më pastaj nga policia zvicerane, kur aeroplani ka arritur në aeroportin e Gjenevës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Doherty arrestohet në aeroportin e Gjenevës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: